Wysyłka

Dostawa

  • Wybór sposobu doręczenia przesyłki z listy, którą sklep dysponuje należy do Klienta.
  • W chwili złożenia zamówienia Klient jest informowany o możliwych sposobach, koszcie i terminie doręczenia przesyłki adekwatnym do wybranej formy dostawy i zgodnym z poniżej zawartymi informacjami.
  • Sposoby doręczenia przesyłki zależą od jej wagi, wybranej formy płatności, a także innych specyficznych parametrów zamówienia. To powoduje, że niektóre sposoby doręczenia przesyłki mogą być niedostępne dla Klienta w chwili złożenia zamówienia.
  • Po przejściu do etapu finalizacji zamówienia Klient potwierdza wybór ceny produktów i kosztów dostawy.
  • Deklaratywny czas doręczenia przesyłki uzależniony jest od wybranego przez Klienta rodzaju usługi oraz firmy realizującej dostawę.

Przesyłki z opcją "Paczka w Ruchu" nadawane są we wtorki i piątki.

Koszty dostawy

Usługa Przedpłata Pobranie
Paczkomaty 12,90 zł  
Paczka w Ruchu 8,90 zł  
Kurier Inpost 15,90 zł 19,90 zł

 

 

Porównanie usług

Rodzaj usługi Opis Czas usługi u przewoźnika Łączny czas dostawy Uwagi
Paczka w Ruchu Transport paczki do 10 kg pomiędzy kioskami własnymi lub punktami partnerskimi. Usługa realizowana jest najczęściej w ciągu 6 dni roboczych. Przesyłka czeka na odbiór do 7 dni. Maksymalnie 7 dni roboczych od opłacenia zamówienia Nie zaleca się tej usługi w okresach występowania bardzo niskich lub bardzo wysokich temperatur. Przesyłki w nocy przechowywane są w metalowej skrzynce na zewnątrz punktu łącznie z dostarczaną prasą.
Paczkomaty Transport paczek o wymiarach A, B, C do automatycznych skrzynek odbiorczych. Usługa realizowana jest najczęściej w ciągu 1 dnia roboczego. Przesyłka czeka na odbiór 48 godzin. Maksymalnie 3 dni robocze od opłacenia zamówienia Nie zaleca się tej usługi w okresach występowania bardzo niskich lub bardzo wysokich temperatur.
Kurier Inpost Dostawa do miejsca docelowego wskazanego przez odbiorcę. Usługa realizowana jest najczęściej w ciągu 1 dnia roboczego. Informacja o dostawie wysyłana jest wyłącznie mailowo z określeniem dnia dostawy. Nie są określone sugerowane przedziały godzinowe. Po dwukrotnej nieudanej próbie doręczenia paczka wraca do nadawcy. Maksymalnie 3 dni robocze od opłacenia zamówienia lub złożenia zamówienia płatnego przy odbiorze Możliwe jest przekierowanie przesyłki do paczkomatu lub punktu odbioru paczek korzystając z linka w wiadomości email Inpostu przed próbą doręczenia.

 

 

Podziel się swoim komentarzem z innymi
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel