Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jason

( ilość produktów: 1 )

Założyciele marki JĀSÖN® postanowili stworzyć bezpieczne, zdrowe produkty dla całej rodziny. Do dzisiaj pozostają wierni tej misji kierując się następującymi zasadami:

  • bezpieczne, delikatne i skuteczne składniki
  • rygorystyczne testy każdej sporządzonej formuły, aby zapewnić bezpieczeństwo i skuteczność
  • brak testów na zwierzętach
  • ciągłe wprowadzanie innowacji i ulepszeń.

W 1959 r., kiedy w USA założono markę JĀSÖN®, bycie bezpiecznym i zdrowym oznaczało po prostu unikanie niektórych chemikaliów. Lista materiałów syntetycznych i chemikaliów, których marka JĀSÖN® nie stosuje w preparatach, stale się rozwija. Marka JĀSÖN® wyznacza również standardy branżowe w zakresie testów bezpieczeństwa.

Zaczęła od przyjęcia zasady, aby wybrać tylko najczystsze, najdelikatniejsze składniki i poddać je serii rygorystycznych procedur testowych, które odzwierciedlałyby ich wysokie standardy. Z biegiem lat testy te stały się bardziej rygorystyczne. Tylko dlatego, że składnik jest oparty na roślinach, nie oznacza, że ​​produkt powinien być przeznaczony do pielęgnacji osobistej.

Specjalny zespół pracowników potrzebuje dodatkowych trzech lub czterech miesięcy testów po tym, jak formuła zostanie "zatwierdzona", aby zapewnić jej bezpieczeństwo. Dopiero po tym, jak formuła JĀSÖN® przejdzie rygorystyczne testy bezpieczeństwa, jest faktycznie zatwierdzona do produkcji.

Aby zapewnić, że produkty zachowają swoją oryginalną integralność i jakość przez dłuższy czas, próbki testowane są w różnych ekstremalnych temperaturach. Dodatkowe gorące i bardzo niskie temperatury oraz testy zamrażania / rozmrażania agresywnie starzeją formuły i pomagają symulować to, co może się stać z produktem w jego cyklu życia - od produkcji, przez półkę sklepową, aż po domy użytkowników. Po 12 tygodniach ekstremalnych testów temperaturowych próbki są oceniane. Jeśli zmiany są minimalne w dopuszczalnym zakresie, produkt zachowa swoją oryginalną jakość na półkach sklepowych, a następnie na półkach konsumenckich w domu.

Każda formuła jest testowana na ludzkiej skórze, aby upewnić się, że istnieje minimalny potencjał podrażnienia skóry lub reakcji alergicznych. Testy te są niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa. Jednak testy przeprowadzne są tylko na ludzkich ochotnikach. Nigdy nie przeprowadza się testów na zwierzętach.

Bezpieczeństwo to podstawowa wartość marki JĀSÖN®.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel